Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.
Dziękujemy!

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 została zakończona.
W dniach 4.06. - 10.06.2019 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca na ewentualne miejsca wolne. Wykaz placówek z wolnymi miejscami będzie dostępny na Portalu dla Rodziców pod adresem: http://www.torun.przedszkola.vnabor.pl/

PRZERWA WAKACYJNA
Uprzejmie informujemy, że przerwa wakacyjna w Przedszkolu Miejskim nr 16 jest zaplanowana na dni: 24.06. - 19.07.2019 r.
Zarządzenie nr 56 Prezydenta Miasta Torunia

W dniach 13 - 24.05.2019 w godzinach 7:00 - 16:00 będzie możliwość zapisu dzieci na okres wakacji (u nauczycieli w grupach). Nie obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dzieci mają zagwarantowane miejsce w placówce macierzystej.

Bardzo prosimy o staranne przemyślenie terminów, na które będzie Państwu potrzebna opieka i deklarowanie tylko potrzebnego okresu, a nie na tzw. "wszelki wypadek".
Państwa deklaracje umożliwią odpowiednią organizację pracy i udzielenie pracownikom przysługującego im urlopu.

Projekt „Wszystkie dzieci równe są"
Nasze przedszkole realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, który ma na celu poszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.
Więcej informacji TUTAJ

20.05. - 24.05.2019

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

ZAJĘCIA DODATKOWE
Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019
ODDZIAŁ I „Kornelkowe Małpki”