Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.
Dziękujemy!

16.09. - 20.09.2019

PIĄTEK

Uprzejmie informujemy, że od 1.09.2019 r. dzienna stawka żywieniowa zaakceptowana przez Wydział Edukacji wynosi 6 zł ze względu ma wzrost cen warzyw i owoców, które są podstawą codziennego żywienia dzieci i zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej muszą być podawane do każdego posiłku, czyli trzykrotnie w ciągu jednodniowego pobytu dziecka w przedszkolu.

Projekt „Wszystkie dzieci równe są"
Nasze przedszkole realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, który ma na celu poszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.
Więcej informacji TUTAJ

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

Najważniejsze wydarzenia

ZEBRANIE
Dnia 18.09.2019 (środa) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami.
Po zebraniu ogólnym zapraszamy na spotkania w grupach.

Prosimy o obecność.

Zebranie - Rada Rodziców
Dnia 24.09.2019 (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z nowo powołaną Radą Rodziców.