Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców na spotkaniu 17.09.2020 r. ustaliła nową stawkę w wysokości 20 zł miesięcznie.
Składkę proszę wpłacać na konto Rady Rodziców:
Bank Millenium: 07 1470 0002 2025 4889 7000 0001
tytułem: imię i nazwisko dziecka, grupa

UWAGA RODZICE! WAŻNE!
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim nr 16:
Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii
Inne ważne dokumenty:
Prosimy o bieżące śledzenie ogłoszeń na stronie internetowej MEN TUTAJ oraz Urzędu Miasta Torunia TUTAJ

PRZERWA WAKACYJNA
Przerwa wakacyjna zaplanowana jest w okresie 26.07.2021 r. – 8.08.2021 r., w tym czasie przedszkole jest zamknięte i nie ma możliwości korzystania z przedszkoli zastępczych.
Prosimy o pisemne zadeklarowanie chęci skorzystania z usług przedszkola w okresie wakacyjnym. Deklarację można pobrać TUTAJ i wypełnioną oddać Paniom dyżurującym przy drzwiach wejściowych

Ze względu na konieczność udzielenia urlopów wypoczynkowych nauczycielom i pracownikom obsługi, prosimy o przemyślane deklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu, umożliwi to sprawną organizację pracy i planowanie żywienia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski obojga rodziców pracujących.

Bardzo prosimy o bieżące zgłaszanie ewentualnych rezygnacji z korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym.

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.

Dotyczy to również przebywania dziecka lub współmieszkańców dziecka na kwarantannie bądź w izolacji w związku z zakażeniem SARS-CoV-2.

Przypominam, że zgodnie z „Procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii", rodzice przyprowadzają do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych lub sugerujących chorobę zakaźną.

Jolanta Szkopińska

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE
Informujemy, że zebrania organizacyjne dla dzieci przyjętych od 1.09.2021 r. do przedszkola odbędą się w następujących terminach:

Zebrania odbędą się w salach z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Na zebranie zapraszamy jednego rodzica (bez dziecka) w maseczce.

Komunikat MEiN w sprawie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i rodziców.
Szczegółowe informacje - TUTAJ

7.06.2021 - 11.06.2021