Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że z dniem 17.10.2016 r. uruchomiony został oficjalny profil naszego przedszkola na facebooku.
Serdecznie zapraszamy do polubienia! :) facebook.com/pm16.torun

KWIECIEŃ
Najważniejsze wydarzenia:

Zajęcie otwarte
Serdecznie zapraszamy na zajęcie otwarte, które odbędą się:

Szanowni Państwo!
W dniach 12.04. – 18.04.2017 r. zostaną Państwu przekazane deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
Brak jej dostarczenia w podanym terminie będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2017/2018. Nieobecność dziecka w przedszkolu w tych dniach nie zwalnia rodzica z obowiązku wypełnienia deklaracji.

REKRUTACJA
Rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 odbędzie się w dniach 19.04. - 10.05.2017 r.
Rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą przedszkoli oraz zarejestrować się w systemie za pośrednictwem Portalu dla Rodziców pod adresem: https://torun.formico.pl/

Zatwierdzanie i weryfikacja wniosku rekrutacyjnego przez pracownika przedszkola odbywać się będzie:
Szczegółowe informacje w zakładce KWALIFIKACJA

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na dni 19.04. - 25.04.2017 r.

PODZIĘKOWANIA
W imieniu Społeczności Przedszkola Miejskiego nr 16 serdecznie dziękujemy:

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych, zwracamy się z gorącą prośbą, abyście rozliczając swoje dochody za rok 2016 przekazali 1% podatku na pomoc dla Przedszkola Miejskiego nr 16 za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – organizacji pożytku publicznego.
W tym celu należy:
W celu dokonania rozliczenia PIT-37 można skorzystać z bezpłatnego programu zamieszczonego na stronie TSPS: http://www.pit.edukacja.torun.com.pl

Liczymy na zrozumienie potrzeb oświaty, życzliwy odruch serca i decyzję, która pozwoli uznać, że łączy nas wspólna troska o przyszłość dzieci i jak najlepsze warunki edukacyjne dla nich.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Przyjaciołom, którzy dokonali powyższego odpisu za rok ubiegły!!!

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

Zapraszamy również do obejrzenia filmu "Toruńskie Szkoły Zawodowe 2017" TUTAJ

PRZERWA WAKACYJNA
Uprzejmie informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu, zaplanowana jest na dni: 24.07. – 18.08.2017 r.
Nasze przedszkole będzie pełniło dyżur dla dzieci ze wszystkich toruńskich przedszkoli w dniach: 26.06. – 21.07.2017 r.
BRAK MIEJSC W PRZEDSZKOLACH MIEJSKICH!

Proszę o zorganizowanie opieki dzieciom podczas trwania przerwy urlopowej. W przypadku braku takiej możliwości, proszę zapoznać się z harmonogramem dyżurów w przedszkolach miejskich i niepublicznych TUTAJ