Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z Rodziców, z dniem 1.03.2014 r. rusza GALERIA PRZEDSZKOLNA . Zapraszamy!!!
Hasło zostało udostępnione Państwu podczas zebrania. W przypadku zgubienia/zapomnienia, proszę pytać Panie w grupach :)

Najważniejsze wydarzenia
W MAJU:

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na dni 20. – 26.05.2015 r.:

Przedszkole zastępcze - przerwa urlopowa
W tym roku pełnimy dyżur wakacyjny dla dzieci z całego Torunia w dniach: 29.06. – 24.07.2015 r.
Przerwa urlopowa w dniach: 27.07. – 21.08.2015 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z wyczerpaniem miejsc wszystkie przedszkola miejskie zakończyły już zapisy na okres dyżurów do swoich placówek.

Przedszkola niepubliczne dyżurować będą według wywieszonego na tablicy harmonogramu.

Szanowni Państwo!
Dnia 25.05.2015 r. (tj. poniedziałek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie ogólne, podczas którego zostaną omówione atrakcje zaplanowane dla dzieci do końca roku szkolnego.
Po zebraniu ogólnym, odbędą się spotkania z nauczycielami w grupach.

Serdecznie zapraszamy!