Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że z dniem 17.10.2016 r. uruchomiony został oficjalny profil naszego przedszkola na facebooku.
Serdecznie zapraszamy do polubienia! :) facebook.com/pm16.torun

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na dni 9.12. - 15.12.2016 r.

SZLACHETNA PACZKA
Nasze przedszkole bierze udział w tegorocznej edycji programu „Szlachetna paczka”. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji!
Wybrana przez nas rodzina potrzebuje:
- żywność: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach, kaszki, kleiki dla dzieci (1,5 roku), soczki, przeciery, płatki śniadaniowe, kakao, kremy czekoladowe, słodycze, soki owocowe
- środki czystości i artykuły higieniczne: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów, puder dla dzieci, krem przeciw podrażnieniom, pampersy (8-18 kg), płyn do kąpieli dla dzieci, chusteczki nawilżane, pasta dla dzieci w wieku 6 lat.

To najważniejsze potrzeby rodziny (w szczególności żywność oraz pampersy), dodatkowe artykuły jakimi możemy pomóc to:
- materiały szkolne – zeszyty, farbki, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina, piórnik;
- wyposażenie mieszkania: koc, ręczniki, pościel;

SZCZEGÓLNE UPOMINKI: Kinga (38 l.) – zegarek, Janusz (39 l.) – zegarek, Szymon (20 l.) – perfumy, Paulina (17 l.) - kosmetyki/perfumy, Marcel (15 l.) - gadżety piłkarskie, Zuzanna (6 l.) – lalka.

Więcej informacji na temat rodziny znajdą Państwo TUTAJ
Dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione.

Zanim zaczną Państwo przynosić potrzebne produkty, prosimy o zgłaszanie się w tej sprawie do Pani Kasi z grupy „Kornelkowe Małpki”.

Produkty można przynosić do 9 grudnia 2016 r.

Najważniejsze wydarzenia: