Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z Rodziców, z dniem 1.03.2014 r. rusza GALERIA PRZEDSZKOLNA . Zapraszamy!!!
Hasło zostało udostępnione Państwu podczas zebrania. W przypadku zgubienia/zapomnienia, proszę pytać Panie w grupach :)

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na dni 26.-30.01.2015 r.:

Przedszkole zastępcze - przerwa urlopowa
W tym roku pełnimy dyżur wakacyjny dla dzieci z całego Torunia w dniach: 29.06. – 24.07.2015 r.
Przerwa urlopowa w dniach: 27.07. – 21.08.2015 r.
Dyżury przedszkoli:

W związku z wyczerpaniem miejsc, zakończyliśmy zapisy dzieci na okres dyżuru wakacyjnego.

Przedszkola Miejskie nr 6, 7, 13 i 15 również zakończyły nabór.

Gramy w piłkę nożną i pomagamy podopiecznym Hospicjum
Dnia 7 lutego 2015 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej będziemy brali udział w akcji charytatywnej.
Dzieci z naszego przedszkola wystartują w „Piłkarskiej Przedszkoliadzie”, warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darów.

Dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Jeśli jesteście w posiadaniu niepotrzebnej bądź za małej odzieży w dobrym stanie lub widzicie zabawki, którymi Wasze dziecko już się nie bawi, a mogłyby sprawić radość innym dzieciom, prosimy o przekazywanie nauczycielkom w grupach do dnia 5 lutego 2015 r.

Zebrana odzież i zabawki będą brały udział w Kiermaszu, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum „Światło”.