Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że z dniem 17.10.2016 r. uruchomiony został oficjalny profil naszego przedszkola na facebooku.
Serdecznie zapraszamy do polubienia! :) facebook.com/pm16.torun

LUTY
Najważniejsze wydarzenia:

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na dni 21.02. - 27.02.2017 r.

PODZIĘKOWANIA
W imieniu Społeczności Przedszkola Miejskiego nr 16 serdecznie dziękujemy:

"Pomóż zwierzakowi"
W dniach 17.02. - 3.03.2017 r. w ramach akcji "Pomóż zwierzakowi" prowadzimy zbiórkę karmy dla kotów i psów.
Dla psów i kotów ze Schroniska dla Zwierząt zbieramy także: koce, kocyki, ręczniki, poszewki na pościel, dywaniki łazienkowe, poduszki i kołdry bez piór, stare zabawki gumowe i pluszowe.

Prosimy o przekazywanie darów nauczycielkom w grupach.
Za wszystkie bardzo serdecznie dziękujemy!

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych, zwracamy się z gorącą prośbą, abyście rozliczając swoje dochody za rok 2016 przekazali 1% podatku na pomoc dla Przedszkola Miejskiego nr 16 za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – organizacji pożytku publicznego.
W tym celu należy:
W celu dokonania rozliczenia PIT-37 można skorzystać z bezpłatnego programu zamieszczonego na stronie TSPS: http://www.pit.edukacja.torun.com.pl

Liczymy na zrozumienie potrzeb oświaty, życzliwy odruch serca i decyzję, która pozwoli uznać, że łączy nas wspólna troska o przyszłość dzieci i jak najlepsze warunki edukacyjne dla nich.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Przyjaciołom, którzy dokonali powyższego odpisu za rok ubiegły!!!

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

Zapraszamy również do obejrzenia filmu "Toruńskie Szkoły Zawodowe 2017" TUTAJ

PRZERWA WAKACYJNA
Uprzejmie informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu, zaplanowana jest na dni: 24.07. – 18.08.2017 r.
Nasze przedszkole będzie pełniło dyżur dla dzieci ze wszystkich toruńskich przedszkoli w dniach: 26.06. – 21.07.2017 r.
BRAK MIEJSC W PRZEDSZKOLACH MIEJSKICH!

Proszę o zorganizowanie opieki dzieciom podczas trwania przerwy urlopowej. W przypadku braku takiej możliwości, proszę zapoznać się z harmonogramem dyżurów w przedszkolach miejskich i niepublicznych TUTAJ