Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Poniżej przedstawiamy Państwu jadłospis na okres 27.04. - 4.05.2016 r.

Szanowni Państwo!
Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z Rodziców, z dniem 1.03.2014 r. rusza GALERIA PRZEDSZKOLNA . Zapraszamy!!!
Hasło zostało udostępnione Państwu podczas zebrania. W przypadku zgubienia/zapomnienia, proszę pytać Panie w grupach :)

Szanowni Państwo!
Dnia 27.04.2016 r. (środa) o godzinie 17:00 odbędzie zebranie ogólne dla Rodziców z prelekcją logopedy przedszkolnego p. Małgorzaty Raniszewskiej na temat: „Sprawność komunikacji dziecka jednym z warunków powodzenia w szkole”.
Po prelekcji zapraszamy Rodziców na zebrania w grupach, gdzie omawiany będzie między innymi temat wycieczki autokarowej do Nowego Ciechocinka.

Prosimy o obecność!

Harmonogram zajęć dodatkowych:

ODDZIAŁ I
ODDZIAŁ II
ODDZIAŁ III
ODDZIAŁ IV

Szanowni Państwo!
Wzorem lat ubiegłych, zwracamy się z gorącą prośbą, abyście rozliczając swoje dochody za rok 2015 przekazali 1% podatku na pomoc dla Przedszkola Miejskiego nr 16 za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – organizacji pożytku publicznego.
W tym celu należy:
Aby dokonać rozliczenia można również skorzystać z bezpłatnego programu zamieszczonego na stronie TSPS: http://www.pit.edukacja.torun.com.pl

Liczymy na zrozumienie potrzeb oświaty, życzliwy odruch serca i decyzję, która pozwoli uznać, że łączy nas wspólna troska o przyszłość dzieci i jak najlepsze warunki edukacyjne dla nich.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Przyjaciołom, którzy dokonali powyższego odpisu za rok ubiegły!!!

KWIECIEŃ
Najważniejsze wydarzenia: