Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z Rodziców, z dniem 1.03.2014 r. rusza GALERIA PRZEDSZKOLNA . Zapraszamy!!!
Hasło zostało udostępnione Państwu podczas zebrania. W przypadku zgubienia/zapomnienia, proszę pytać Panie w grupach :)

W A K A C J E !!!
Z okazji wakacji całej Społeczności Przedszkola, życzymy zasłużonego wypoczynku, dziękując jednocześnie za całoroczną współpracę.
Wszystkim przebywającym na wakacjach, w szczególności dzieciom i ich rodzicom: dużo słońca, radości, wspaniałych przygód oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Informacja o rekrutacji
W związku z brakiem wolnych miejsc w oddziałach ogólnodostępnych informujemy, że rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 została zakończona.
Dysponujemy czterema wolnymi miejscami wyłącznie w oddziale specjalnym dla dzieci niesłyszących i słabo słyszących.