Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

„Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las
i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas…”

Wszystkim Wychowankom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych, roześmianych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia po wakacjach! :)

DNI ADAPTACYJNE
Dni adaptacyjne dla dzieci przyjętych po raz pierwszy do przedszkola odbędą się w dniach 30.-.31.08.2018 r. (czwartek i piątek) w godzinach: 9:30 - 11:00.
Serdecznie zapraszamy!

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

Szanowni Państwo!
Przerwa wakacyjna w Przedszkolu Miejskim nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego zaplanowana jest na dni: 2.07. – 27.07.2018 r.
Nasze przedszkole będzie także pełniło dyżur dla dzieci ze wszystkich toruńskich przedszkoli w dniach: 30.07. – 24.08.2018 r. Nie mamy już wolnych miejsc.

Proszę o zorganizowanie opieki dzieciom podczas trwania przerwy urlopowej. W przypadku braku takiej możliwości, proszę zapoznać się z poniższym harmonogramem dyżurów w przedszkolach miejskich i niepublicznych TUTAJ

Wszystkie przedszkola miejskie zakończyły już zapisy.