Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.
Dziękujemy!

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020
Uprzejmie informujemy, że rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 została zakończona.
W dniach 4.06. - 10.06.2019 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca na miejsca wolne, o ile takie wystąpią. Wykaz placówek z wolnymi miejscami będzie dostępny na Portalu dla Rodziców pod adresem: http://www.torun.przedszkola.vnabor.pl/

KWIECIEŃ
Najważniejsze wydarzenia:

Przerwa wakacyjna
Uprzejmie informujemy, że przerwa wakacyjna w Przedszkolu Miejskim nr 16 jest zaplanowana na dni: 24.06. - 19.07.2019 r.
Zarządzenie nr 56 Prezydenta Miasta Torunia

Projekt „Wszystkie dzieci równe są"
Nasze przedszkole realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, który ma na celu poszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.
Więcej informacji TUTAJ

Drodzy Rodzice!
Uprzejmie informujemy, że mimo trwania akcji protestacyjnej, od 23.04.2019 r. część nauczycieli przystępuje do pracy.
Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tak ważnym dla nas okresie Ogólnopolskiego Strajku Nauczycieli. Walczymy o system oświaty, który spełniałby marzenia Wasze i Waszych dzieci.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za wyrozumiałość, zrozumienie postulatów, wszelkie wyrazy wsparcia i zapewnienie opieki dzieciom w czasie naszego protestu.

Pracownicy Przedszkola

Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023
Zachęcamy do zapoznania się ze Strategią uchwaloną przez Radę Miasta Torunia.
Strategia Rozwoju Edukacji Miasta Torunia na lata 2016-2023 - pdf

ZAJĘCIA DODATKOWE
Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019
ODDZIAŁ I „Kornelkowe Małpki”