Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców na spotkaniu 17.09.2020 r. ustaliła nową stawkę w wysokości 20 zł miesięcznie.
Składkę proszę wpłacać na konto Rady Rodziców:
Bank Millenium: 07 1470 0002 2025 4889 7000 0001
tytułem: imię i nazwisko dziecka, grupa

PRZERWA WAKACYJNA
Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu zaplanowana jest w okresie: 26.07.2021 – 08.08.2021
W tym czasie przedszkole będzie zamknięte.

Ze względu na zagrożenie zarażeniem COVID-19 nie planuje się organizowania tzw. przedszkoli zastępczych dla dzieci z innych placówek w czasie, gdy przedszkole macierzyste będzie zamknięte.
Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i pracowników przedszkoli, przez okres dwóch wakacyjnych tygodni rodzice będą musieli zapewnić opiekę dzieciom we własnym zakresie.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Torunia - TUTAJ

„Zbieramy makulaturę"
Bierzemy udział w akcji organizowanej przez Prezydenta Miasta Torunia, która ma na celu promowanie zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
Konkurs będzie trwał do 30.04.2021 r., nagrodzonych zostanie 20 placówek oświatowych w kategorii ilości zebranej makulatury w przeliczeniu na ucznia i 5 placówek w kategorii ogólnej masy zebranego surowca.

Makulaturę należy dostarczać do przedszkola z opisem: imię i nazwisko dziecka, grupa oraz waga makulatury.

Serdecznie zachęcamy Państwa oraz dzieci do wzięcia udziału w akcji. Liczymy na Państwa wsparcie i z góry dziękujemy za zaangażowanie!

Koordynatorzy zbiórki makulatury:
Lucyna Sokołowska
Marta Zalewska

UWAGA RODZICE! WAŻNE!
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim nr 16:
Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii

Inne ważne dokumenty:
Prosimy o bieżące śledzenie ogłoszeń na stronie internetowej MEN TUTAJ oraz Urzędu Miasta Torunia TUTAJ

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.

Dotyczy to również przebywania dziecka lub współmieszkańców dziecka na kwarantannie bądź w izolacji w związku z zakażeniem SARS-CoV-2.

Przypominam, że zgodnie z „Procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii", rodzice przyprowadzają do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych lub sugerujących chorobę zakaźną.

Jolanta Szkopińska

18.01.2021 - 22.01.2021

BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 12.02.2021 r. (piątek) w godzinach 9:30 - 11:30 odbędzie się Bal Karnawałowy.
Każda grupa bawi się ze swoimi Paniami, wyłącznie w swojej sali.

Ze względu na zagrożenie zarażeniem COVID-19, na balu nie będzie wodzireja ani fotografa z zewnątrz. Zdjęcia będą robione przez nauczycieli.

Tak jak co roku, w miarę możliwości, prosimy Państwa o przyprowadzenie dzieci do przedszkola przebranych już w stroje karnawałowe.

Serdecznie dziękujemy za pomoc, a dzieciom życzymy udanej zabawy!